Delegowanie przez polskie firmy opiekunek z Rumunii, Bułgarii i innych państw członkowskich UE do Niemiec

Kwestia dalszego delegowania (forwardu) obywateli UE do innych państw członkowskich UE budzi wiele kontrowersji w praktyce.

Na najbliższym Seminarium Online dla firm omówione zostaną zasady delegowania przez polskie firmy opiekunek z Rumunii, Bułgarii i innych państw członkowskich UE do Niemiec.

Na przykładzie opiekunek omówione zostaną zasady uzyskiwania formularzy A1, kwestie podatkowe i inne ważne aspekty związane z delegowaniem w tych nowoczesnych modelach.

www.delegowanie.pl/online 

Spotkania prowadzi osobiście Tomasz Major.

Tematyka poruszona na seminairum online będzie także obszernie przedyskutowana z uczestnikami Warsztatów dla Praktyków Delegowania, które odbędą się w Krakowie w dniu 29.09.2016.

Referenci zaprezentują nowe zasady delegowania pod rządami Dyrektywy Wdrożeniowej oraz propozycje zmian wysunięte przez Komisję Europejską.

W sposób systematyczny omówione zostaną aspekty prawne, podatkowe i ubezpieczeniowe oraz wymogi administracyjne, jakie należy spełnić, by móc delegować pracowników za granicę w 2016 i w 2017 roku.

Z uczestnikami omówione zostaną zasady delegowania do Niemiec, Belgii, Francji, Luksemburga, Niderlandów oraz do krajów skandynawskich.

W sposób bardzo obszerny omówione i przedyskutowane zostaną zasady zatrudniania cudzoziemców w Polsce z uwzględnieniem aspektów prawnych, podatkowych i ubezpieczeniowych, a także bardzo aktualna ostatnio kwestia dalszego delegowania cudzoziemców zatrudnionych w polskich firmach do krajów UE (forward).

Nasi eksperci omówią szczegółowo zasady delegowania w wybranych branżach: w budownictwie, energetyce, w przemyśle oraz w sektorach niskokosztowych – w logistyce, opiece i innych.

Bardzo obszernie zostanie omówiona kwestia legalnego i zyskownego działania agencji pracy tymczasowych w Europie.

Ze względu na praktyczny charakter spotkań liczba uczestników Konferencji została ściśle ograniczona do 60 uczestników. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Z uwagi na praktyczny i techniczny charakter spotkania oraz na ograniczoną liczbę miejsc prosimy przedstawicieli instytucji państwowych, samorządowych, uczelni, organizacji pracodawców, a także kancelarii prawnych i podatkowych o niezgłaszanie się na spotkania online. Adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych zapraszamy na specjalistyczne szkolenia dedykowane dla wolnych zawodów.

Formuła spotkań organizowanych przez Izbę Pracodawców Polskich i portal Delegowanie.pl nie zmieniła się od 15 lat: na spotkania nie są zapraszani ani urzędnicy szkodzący polskim firmom, ani teoretyzujący naukowcy proponujący rozwiązania nierentowne, niebiznesowe i nierealne, ani prawnicy, którzy rozpoczynają przygodę z delegowaniem i na skórze firm delegujących uczą się transgranicznego zatrudnienia. Pozwala to na swobodną wymianę doświadczeń bez obawy, że urzędnicy będą przysłuchiwali się dywagacjom przedstawicieli firm, a naukowcy na łamach prasy bulwarowej i w innych mediach komentowali niepoprawne ich zdaniem praktyki. Spotkania mają charakter praktycznych warsztatów w wąskim gronie, podczas których omawiane są konkretne rozwiązania dla firm. Doświadczeni praktycy omawiają konkretne przypadki rozstrzygane przez sądy oraz praktykę poszczególnych instytucji polskich i zagranicznych. Uczestnicy spotkań zabierają ze sobą konkretne rozwiązania dla firm i odpowiedzi na liczne pytania, które ich nurtują w codziennej pracy.

Konferencja jest uzupełnieniem programu spotkań online z ekspertami, które odbywają się w każdy czwartek: w każdy czwartek o godzinie 10.00 odbywa się Poranek Ekspercki IPP. Podczas spotkania z firmami dyskutowane są najbardziej istotne z punktu widzenia praktyki problemy prawne, podatkowe i ubezpieczeniowe związane z transgranicznym zatrudnieniem. Osoby uczestniczące w Poranku Eksperckim IPPP mogą bezpłatnie skorzystać z możliwości uczestniczenia w tym samym dniu w Seminarium Online (11.00) oraz w Spotkaniu Sekcji Opieki (10.30), a także w sesji pytań i odpowiedzi oraz w sesji dyskusji z uczestnikami (11.30). W każdy czwartek o godzinie 10.30 odbywają się online Spotkania Sekcji Opieki IPP. Podczas spotkań poruszane są najbardziej newralgiczne kwestie prawne, podatkowe i przede wszystkim ubezpieczeniowe nurtujące branżę. Spotkania Sekcji Opieki są bezpłatne dla wszystkich firm delegujących, które są członkami Sekcji Opieki IPP lub Sekcji Delegowania IPP lub też przystąpią przed seminarium do IPP lub do Sekcji Opieki IPP. W każdy czwartek o godzinie 11.00 odbywają się Seminaria Online dla firm delegujących. Podczas spotkań poruszane są problemy prawne, podatkowe i przede wszystkim ubezpieczeniowe związane z delegowaniem pracowników. Seminaria są bezpłatne dla wszystkich firm delegujących, które są członkami Sekcji Delegowania IPP lub też przystąpią przed seminarium do IPP.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym i atrakcyjnym programem Konferencji w Krakowie oraz do przesyłania pytań do referentów.

Kraków, 29.09.2016, 
Kraków, Sala Konferencyjna Portalu www.Delegowanie.pl: Hotel CONRAD**** | ul. Josepha Conrada 29

 Program ramowy:

  • Część I. Nowe zasady delegowania (9.00 – 11.00)
  • Część II. Praktyka delegowania – polskie aspekty delegowania; zatrudnianie cudzoziemców w Polsce i ich dalsze delegowanie za granicę: warsztaty dla firm (11.00 – 13.00)
  • Część III. Praktyka delegowania w poszczególnych państwach członkowskich: warsztaty dla firm (13.00 – 15.00)

 

 

Program szczegółowy: 

 9.00 – 11.00 Nowe zasady delegowania

Referenci zaprezentują nowe zasady delegowania pod rządami Dyrektywy Wdrożeniowej. W sposób systematyczny omówione zostaną aspekty prawne, podatkowe i ubezpieczeniowe oraz wymogi administracyjne, jakie należy spełnić, by móc delegować pracowników za granicę.

  1. Zdolność firmy do delegowania – kto może delegować?
  1. Zdolność pracownika do bycia delegowanym? – jakie warunki musi spełnić pracownik, by jego pracodawca mógł go wysłać za granicę?
  1. Zasady poświadczania formularzy A1 z art. 12 – najnowsza praktyka, orzecznictwo i planowane zmiany
  1. Zasady poświadczania formularzy A1 z art. 13 – najnowsza praktyka i orzecznictwo i planowane zmiany
  1. Podstawa wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne: zmiana przepisów od października 2016 r.
  1. Zakłady podatkowe polskich firm za granicą
  1. Zasada 183 dni i opodatkowanie wynagrodzeń pracowników delegowanych
  1. Spory sądowe z pracownikami delegowanymi
  1. Delegowanie zleceniobiorców – A1, aspekty ubezpieczeniowe i podatkowe
  1. Delegowanie pracowników tymczasowych – wymogi administracyjne, A1, aspekty ubezpieczeniowe i podatkowe
  1. Zasady zatrudniania cudzoziemców w Polsce –aspekty prawne, podatkowe i ubezpieczeniowe
  1. Delegowanie cudzoziemców zatrudnionych w polskich firmach do krajów UE
  1. Planowana rewizja Dyrektywy Podstawowej 96/71, rozporządzenia 883/2004 i innych ważnych przepisów 

 

 

11.00-13.00 Praktyka delegowania – polskie aspekty delegowania; zatrudnianie cudzoziemców w Polsce i ich dalsze delegowanie za granicę: warsztaty dla firm

Referenci przeprowadzą z uczestnikami pogłębioną dyskusję na aktualne i najbardziej kontrowersyjne tematy związane z delegowaniem, m.in.:

 

  1. dokumentowanie działalności krajowej dla celów poświadczania A1 i dla celów udowodnienia zagranicznym inspektorom zdolności do delegowania;
  1. dokumentowanie zdolności pracownika do bycia delegowanym;
  1. A1 z art. 13: praktyczne aspekty i dokumentacja
  1. A1 bez działalności krajowej? A1 przy znikomej działalności krajowej?
  1. A1 a zdolność do delegowania: kiedy firma posiadająca A1 nie może delegować?
  1. odmowa poświadczenia A1
  1. uchylenie poświadczonych A1 z mocą wsteczną
  1. oskładkowanie kwater i innych świadczeń rzeczowych: niekorzystna zmiana orzecznictwa
  1. opodatkowanie kwater i innych świadczeń rzeczowych: nowe niekorzystne wytyczne Ministra Finansów
  1. podwójne opodatkowanie zleceniobiorców delegowanych za granicę: niekorzystne wytyczne Ministra Finansów
  1. egzekucja zagranicznych kar i podatków w Polsce
  1. ceny transferowe: jak polski fiskus walczy z eksporterami
  1. Dobra Zmiana: Minister Finansów uchyla wydane w ostatnich latach interpretacje wiążące korzystne dla firm delegujących
  1. Planowane zmiany w opodatkowaniu i oskładkowaniu w Polsce i ich wpływ na delegowanie
  1. Delegowanie w 2017 roku: jak przygotować firmę do wielkich zmian

 

 

 

13.00 - 15.00 Praktyka delegowania w poszczególnych państwach członkowskich: warsztaty dla firm

Referenci przeprowadzą z uczestnikami pogłębioną dyskusję na aktualne i najbardziej kontrowersyjne tematy związane z delegowaniem do poszczególnych krajów, m.in.:

  1. Delegowanie do Niemiec: zmiany w przepisach od 2017 r.
  1. Delegowanie opiekunek do Niemiec: nowe przepisy, nowe wytyczne, nowe modele działania w 2017 roku
  1. Francja: nowe wymogi administracyjne
  1. Nowe przepisy i nowa praktyka delegowania do Belgii, Holandii, Luksemburga i do krajów skandynawskich.
  1. prowadzenie firmy w innym kraju: porównanie kosztów prowadzenia firmy, opodatkowania i obciążeń pozapłacowych w różnych krajach europejskich; delegowanie z innych krajów – bezpośrednie zatrudnienie
  1. delegowanie w przyszłości: jak będzie wyglądało transgraniczne zatrudnienie w najbliższych latach?
  1. prezentacja działań biur IPP w Berlinie (D), Marsylii i Nantes (F), Kopenhadze (DK, SE, NOR, FIN, IS) oraz w Brukseli (Be-Ne-Lux).   

 

 

15.30-17.00 Obiad Mistrzów Delegowania

Impreza odbędzie się tradycyjnie już w kultowej restauracji rybnej pod Krakowem, która działa pod patronatem Tomasza Majora i serwuje najlepszą rybę i owoce morza w Polsce. Wyśmienite wino serwuje osobiście znawca i kolekcjoner najlepszych światowych win, twórca i właściciel winnicy Manufaktura - Tomasz Major (www.TomaszMajor.com); impreza dla firm, które w ostatnich dwóch latach wielokrotnie uczestniczyły w seminariach portalu www.delegowanie.pl i często korzystają z licznych usług Portalu, dla firm obsługiwanych przez Brighton&Wood, dla Członków Izby Pracodawców Polskich, i dla innych firm i osób osobiście zaproszonych przez Tomasza Majora; spotkanie jest bezpłatne; tradycyjnie już, każda zaproszona osoba otrzymuje przed seminarium indywidualne dedykowane zaproszenie na Spotkanie Mistrzów Delegowania.

 

17.30 - do późnej nocy: Koktajl Arcymistrzów Delegowania

Wyjątkowo doświadczeni właściciele i zarządzający firmami delegującymi porwani zostaną przez Tomasza Majora w niezwykłe miejsce (niespodzianka – uczestnicy o miejscu imprezy dowiadują się podczas seminarium) na degustację najlepszych trunków, jakie wymyśliła ludzkość. 

 

Promocje:

Portal delegowanie.pl przewidział liczne niespodzianki dla firm, które zgłoszą się najwcześniej:

  • Firmy, które do dnia 10.09.2016 r. zgłoszą się (i opłacą uczestnictwo przynajmniej jednej osoby) na wszystkie trzy moduły (9.00, 11.00, 13.00) otrzymają na seminarium w prezencie wart 700,00 euro najnowszy komentarz do ustawy o delegowaniu pracowników lub (do wyboru) Komentarz do przepisów o zatrudnianiu cudzoziemców w Polsce lub (do wyboru) Komentarz do przepisów o zatrudnianiu pracowników z Ukrainy w Polsce (www.delegowwanie.pl/publikacje).
  • Firmy, które do dnia 10.09.2016 r. zgłoszą się (i opłacą uczestnictwo przynajmniej dwóch osób) na wszystkie trzy moduły (9.00, 11.00, 13.00) otrzymają na seminarium w prezencie wart 1.800 euro komentarz do przepisów o delegowaniu pracowników lub (do wyboru) dwie z w/w publikacji: www.GlobalEmployment.eu/book.
  • Firmy, które do dnia 10.09.2016 r. zgłoszą się (i opłacą uczestnictwo przynajmniej trzech osób) na wszystkie trzy moduły (9.00, 11.00, 13.00) otrzymają na seminarium w prezencie wart 9.900 PLN komplet najnowszych komentarzy n/t delegowania: http://delegowanie.pl/komentarze

Referenci:

Konferencję poprowadzi Tomasz Major ze swoimi współpracownikami z Kancelarii Brighton&Wood (www.BrightonWood.com).

 

Tomasz Major – Partner Zarządzający w Kancelarii Brighton&Wood – jedynej na rynku kancelarii zajmującej się wyłącznie delegowaniem pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców, Prezes Izby Pracodawców Polskich – największej organizacji zrzeszającej firmy kierujące polskich pracowników do Unii Europejskiej. Tomasz Major jest autorem ponad 200 publikacji książkowych i artykułów n/t delegowania pracowników za granicę.
„Nikt nie zna się lepiej, niż Major na delegowaniu pracowników w Unii Europejskiej” – pisał w 2011 roku opiniotwórczy niemiecki tygodnik „Wirtschaftswoche”.
Osobiście doradza kilkudziesięciu firmom delegującym pracowników. Dla wybranych przedsiębiorców stworzył najbardziej zyskowne modele transgranicznego zatrudnienia pracowników i zleceniobiorców. Tomasz Major jest jednym z niewielu prawników w Unii Europejskiej znającym się na delegowaniu i jedynym prawnikiem w Unii Europejskiej potrafiącym biegle w j. polskim, angielskim, niemieckim i francuskim wytłumaczyć zawiłości związane z transgranicznym zatrudnieniem.
Firmy polskie i zagraniczne szczególnie cenią Tomasza Majora za skuteczność obsługi w postępowaniach kontrolnych prowadzonych przez ZUS. Stworzone i nadzorowane przez niego trzy departamenty procesowe kancelarii Brighton&Wood prowadzą skutecznie dla firm i ich właścicieli oraz zarządów procesy z ZUS, z władzami skarbowymi oraz z pracownikami i zleceniobiorcami delegowanymi. – W ostatnich latach prawnicy procesowi współpracujący z Brighton & Wood prowadzili kilka tysięcy takich spraw, w tym wiele spraw przed Sądem Najwyższym oraz uczestniczyli w postępowaniach przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości w Luksemburgu.
Tomasz Major uczestniczył w 2012 i 2013 r. na wniosek Parlamentu Europejskiego w pracach nad nową dyrektywą o delegowaniu. Za swoje zaangażowanie i błyskotliwą przemowę w Parlamencie Europejskim w 2012 roku broniącą firm delegujących, agencji zatrudnienia i podwykonawców z Europy Środkowo-Wschodniej został wyróżniony w prestiżowym konkursie LM 2013.
Tomasz Major słynie z energetycznych prelekcji n/t delegowania pracowników za granicę. Potrafi w niezwykle dynamiczny, humorystyczny i przede wszystkim przystępny sposób wytłumaczyć najtrudniejsze zawiłości związane z praktyką rynkową. Najbliżsi klienci cenią w nim bezpieczeństwo prawne, podatkowe i ubezpieczeniowe, które zapewnia ich firmom; najbliżsi współpracownicy przywykli już do tyrana, w którego przemienia się w komunikacji z nimi. Ci, którym nie było jeszcze dane spotkać Tomasza Majora, pomstują zwykle na utrudniony, wręcz graniczący z cudem pierwszy kontakt, po którym żałują, że odbył się tak późno.
Dla większości firm seminaria prowadzone przez Tomasza Majora to jedyna szansa spotkania twórcy bezpiecznych i najbardziej zyskownych modeli delegowania pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców za granicę. Swój zawodowy czas poświęca bowiem niemalże wyłącznie dla wąskiego grona wybranych stałych mandantów Kancelarii Brighton&Wood.
Tomasz Major jest autorem pierwszego komentarza do europejskich przepisów regulujących poświadczanie formularzy A1. Powszechnie używane dziś w praktyce rynkowej i sądowej pojęcia „transgraniczne zatrudnienie”, „system delegacyjny”, „transgraniczna praca tymczasowa”, „transfer pracowników za granicę” są pojęciami wymyślonymi przez Tomasza Majora na długo przed przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej. Nowe pojęcia zaproponowane niedawno przez Tomasza Majora w związku z dyrektywą wdrożeniową: „zdolność firmy do delegowania”, „zdolność pracownika do bycia delegowanym” już zostały przejęte na rynku i będą z pewnością używane powszechnie przez sądy, urzędników, przedsiębiorców i ich doradców. Tomasz Major wyznacza trendy na europejskim rynku delegowania. Jest cenionym w Indiach i Nepalu ekspertem w zakresie europejskich regulacji dotyczących migracji zarobkowej obywateli tych krajów. Wśród polskich i europejskich prawników uchodzi za „guru delegowania w Europie”. Zapraszany jest regularnie na prestiżowe sympozja poświęcone delegowaniu pracowników w Europie.
Prywatnie Tomasz Major jest podróżnikiem, sternikiem morskim, pilotem samolotowym (www.tomaszmajor.com).
W latach 2003-2011 zorganizował wyprawy eksploracyjne do ponad 60 krajów świata, w tym spektakularne samotne przemierzenie Sahary (Erg Oriental, Sahara Zachodnia, Erg Chebbi), wyprawy w serce dżungli na Borneo, w Papui, na Sumatrze, w Ugandzie i Rwandzie oraz w Ameryce Południowej. Żarliwy krytyk współczesnego kapitalizmu i konsumpcjonizmu. Wspiera projekty humanitarne na całym świecie. Pomaga młodym ludziom w uruchomieniu własnego biznesu i w wychodzeniu z biedy. Angażuje się społecznie w wiele pożytecznych przedsięwzięć, m.in. w popularyzację turystyki wodnej w Polsce (www.drogiwodne.pl ; www.waterways.pl) oraz wakacji „z klasą”: www.klubekspedycyjny.pl/wakacje. Dla światłych przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w biznesie stworzył Inspiration Club wspierający młodych utalentowanych ludzi.


 

Bezpośredni kontakt do organizatora:

Robert Grzegorzak: + 48 513 139 309; 

seminaria@delegowanie.pl /wszelkie informacje dot. spotkania/

W każdej chwili możesz się wypisać z naszej listy klikając w ten link

 

 

Tomasz Major – Partner Zarządzający w Brighton&Wood to „protoplasta” i „guru” branży, twórca pierwszych, legalnie działających, aktualnie największych i najlepiej zarabiających firm kierujących opiekunki do Niemiec. Kierowana przez Tomasza Majora Kancelaria Brighton&Wood obsługuje aktualnie kilkadziesiąt firm świadczących usługi opieki domowej w Niemczech i kilkanaście firm pośredniczących w pozyskiwaniu kontraktów (rodzin) w Niemczech. „Nikt nie zna się lepiej, niż Major na delegowaniu pracowników w Unii Europejskiej” – pisał w 2011 roku opiniotwórczy niemiecki tygodnik „Wirtschaftswoche”. Tomasz Major uczestniczy w wielu spotkaniach i panelach dyskusyjnych z udziałem autorów niemieckich przepisów. Wraz z grupą wybitnych prawników niemieckich stworzył, jako jedyny polskojęzyczny prawnik, nieformalny panel dyskusyjny mający na celu wywieranie wpływu na prawodawstwo w Niemczech i w Europie dotyczące zatrudnienia cudzoziemców i delegowania. W panelu uczestniczą przedstawiciele niemieckiego biznesu, funkcjonariusze państwowi oraz szefowie działów prawnych wiodących organizacji niemieckiego biznesu. W branży Tomasz Major słynie nie tylko ze skutecznej obsługi firm, ale także z przepełnionych szczerością i realizmem ocen rynku. To on po raz pierwszy odważył się spojrzeć branży w oczy i wykrzyczał głośne wśród firm i opiekunek „Siedem Grzechów Głównych delegowania opiekunek do Niemiec”.

 

Izba Pracodawców Polskich, Kancelaria Brighton&Wood oraz Portal Delegowanie.pl zachęcają Państwa do brania udziału w cotygodniowych spotkaniach online n/t delegowania. Warunkiem uczestnictwa jest tylko posiadanie komputera lub tabletu oraz dostęp do Internetu. Seminaria Online prowadzone są wyłącznie przez doświadczonych, renomowanych ekspertów w zakresie delegowania. Każda z osób może wziąć udział w takim szkoleniu przebywając we własnym biurze lub domu. – Uczestnicy Seminarium Online oszczędzają czas i pieniądze, które - uczestnicząc w tradycyjnym szkoleniu lub konferencji – tracą na dojazd, przelot, nocleg i na stanie w korkach. Prowadzący udziela uczestnikom głosu. Każdy uczestnik seminarium online może zadawać nieograniczoną ilość pytań podczas szkolenia. Delegowanie.pl zapewnia uczestnikom anonimowość i dyskrecję – pozostali uczestnicy nie znają tożsamości osób uczestniczących w spotkaniu.

Tematyka poruszona na Spotkaniu Sekcji Opieki będzie także obszernie przedyskutowana z uczestnikami Warsztatów dla Praktyków Delegowania, które odbędą się w Krakowie w dniu 29.09.2016.

Informacje o seminariach online (bezpłatne dla wszystkich firm delegujących, które są członkami IPP lub które przystąpią do IPP przed seminarium): www.delegowanie.pl/online

Przystąp do IPP: www.delegowanie.pl/member

Informacja o Warsztatach dla Praktyków Delegowania, które odbędą się w Krakowie w dniu 29.09.2016: www.delegowanie.pl/seminarium

Konsultacje i obsługa dla firm delegujących: www.BrightonWood.com

 


Bezpośredni kontakt do organizatora:

Robert Grzegorzak: + 48 513 139 309; 

seminaria@delegowanie.pl /wszelkie informacje dot. spotkania/

 

 

Partnerem Merytorycznym Portalu RynekDelegowania.pl jest Kancelaria Brighton&Wood (www.BrightonWood.com) – wiodąca kancelaria obsługująca polskie firmy delegujące pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców.


W każdy czwartek o godzinie 11.00 odbywa się spotkanie online poświęcone delegowaniu pracowników za granicę (www.delegowanie.pl/online).

Spotkania są bezpłatne dla wszystkich  Członków IPP oraz dla Członków Premium IPP.

Oto programy najbliższych spotkań: www.delegowanie.pl/online

Bądź na bieżąco. Korzystaj ze sprawdzonej i praktycznej wiedzy n/t delegowania. Bądź członkiem elity firm delegujących. Współtwórz środowisko firm delegujących. Zmieniaj rzeczywistość i realia delegowania w Europie. Przystąp do IPP: www.delegowanie.pl/member  

Wszystkie firmy, które przystępują do IPP w lecie 2016 roku otrzymują w prezencie wart 9.900 PLN komplet najnowszych komentarzy n/t delegowania: http://delegowanie.pl/komentarze oraz jeszcze jeden atrakcyjny i przydatny w pracy upominek.

Jeżeli nie chcesz czekać na seminarium online i chcesz już teraz wysłuchać wykładu oraz otrzymać obszerne materiały (opinia, publikacja itp.) na ten temat, to skorzystaj z dostępu do Bazy Wiedzy: www.delegowanie.pl/wiedza

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonych prawników z Kancelarii Brighton&Wood: www.brightonwood.com. Pierwszeństwo w korzystaniu ze wsparcia Brighton&Wood przysługuje Członkom IPP (www.delegowanie.pl/member) oraz firmom korzystającym z usług portalu www.Delegowanie.pl.

Potrzebujesz skutecznej dokumentacji? Prowadzisz firmę delegującą i masz kontrolę w kraju lub za granicą? Masz problemy z uzyskaniem A1? ZUS chce wycofać wydane Ci wcześniej formularze A1? ZUS chce dokonać przypisu składek w twojej firmie? Chcesz sprawdzić, czy prawidłowo delegujesz i czy prawidłowo naliczasz pensje, składki i inne należności publicznoprawne? – zgłoś się po profesjonale wsparcie do Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com

Życzysz sobie indywidualnej konsultacji z Tomaszem Majorem? – zaznacz tę opcję zgłaszając się po konsultację w Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com.