optymalne-reklama.jpg

dodatkowe wolne terminy konsultacji w Kancelarii Brighton&Wood

W związku z ogromnym zainteresowaniem konsultacjami w Kancelarii Brighton&Wood, uprzejmie informujemy, że dla członków IPP (Standard) oraz dla wszystkich tych firm, które w ostatnich 5 latach przynajmniej raz uczestniczyły w Konferencji dla Praktyków lub skorzystały z jakiejkolwiek innej usługi świadczonej przez Kancelarię Brighton&Wood lub przez portal Delegowanie.pl, przewidziane zostały dodatkowe terminy konsultacji w krakowskim biurze Kancelarii:

Luty:              27.02.2019

Marzec:         1.03.2019; 7.03.2019 i 13.03.2019

Kwiecień:      17.04.2019

Maj:               7.05.2019 i 10.05.2019

Czerwiec:      14.06.2019 i 19.06.2019

Pozostałe dni zarezerwowane są dla firm obsługiwanych na stałe przez Kancelarię Brighton&Wood praz dla członków IPP korzystających z Pakietu Premium (www.OptymalneZatrudnienie.pl/Premium).

Konsultacje prowadzone są w w/w dniach w godzinach: 7.30-10.00 | 10.00-12.30 | 12.30-15.00 | 15.00-17.30 | 17.30-20.00 i odbywają się w krakowskim biurze Brighton&Wood.

W celu umówienia się na konsultację proszę wypełnić formularz na www.Brighton&Wod.com i zaznaczyć preferowaną datę oraz godzinę. 

Firmy niebędące jeszcze członkami IPP serdecznie zapraszamy do przystąpienia do IPP: 

                Pakiet Standard: http://optymalnezatrudnienie.pl/standard

                Pakiet Premium: http://optymalnezatrudnienie.pl/premium

Dla firm, które przystąpią do IPP w tym miesiącu mamy przygotowany prezent: jedną z pięciu publikacji o wartości 9.900,00 PLN: www.OptymalneZatrudnienie.pl/kompendium

Wszystkich członków IPP serdecznie zapraszamy na bezpłatne czwartkowe seminaria online: http://optymalnezatrudnienie.pl/online

W każdy czwartek odbywa się osiem bezpłatnych tematycznych spotkań dla firm członkowskich IPP.

Na pełną dokumentację połączoną z konsultacją firmy, które przystępują do IPP lub są już członkami IPP otrzymują natychmiastowy rabat 2.400,00 EUR: http://optymalnezatrudnienie.pl/dokumentacja  

Na konsultację umówioną w tym lub w przyszłym tygodniu firmy, które przystępują do IPP lub są już członkami IPP otrzymują natychmiastowy rabat 1200 EUR.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszym i jedynym na rynku tak obszernym i wyczerpującym systemem natychmiastowego dostępu do eksperckiej wiedzy dla firm, które: 

  • zatrudniają cudzoziemców w Polsce
  • delegują cudzoziemców do innych krajów członkowskich UE
  • delegują swój personel za granicę
  • delegują opiekunki do Niemiec
  • działają jako agencje pracy tymczasowej
  • działają jako firmy usługowe/outsourcingowe
  • zajmują się optymalizowaniem kosztów związanych z zatrudnieniem w kraju i za granicą.

Oto link do systemu: www.OptymalneZatrudnienie.pl

Zawiera on m.in. dostęp do ekspertyz prawnych Brighton&Wood, do konsultacji online w Kancelarii Brighton&Wood oraz audyty dokumentów online oraz wiele innych nowoczesnych narzędzi eksperckich dla firm.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zapraszamy oczywiście na najbliższą Konferencję dla Praktyków, która odbędzie się w Krakowie już 28.02.2019 r.: http://optymalnezatrudnienie.pl/seminaria

 

 

Partnerem Merytorycznym Portalu RynekDelegowania.pl jest Kancelaria Brighton&Wood (www.BrightonWood.com) – wiodąca kancelaria obsługująca polskie firmy delegujące pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców.


W każdy czwartek o godzinie 11.00 odbywa się spotkanie online poświęcone delegowaniu pracowników za granicę (www.delegowanie.pl/online).

Spotkania są bezpłatne dla wszystkich  Członków IPP oraz dla Członków Premium IPP.

Oto programy najbliższych spotkań: www.delegowanie.pl/online

Bądź na bieżąco. Korzystaj ze sprawdzonej i praktycznej wiedzy n/t delegowania. Bądź członkiem elity firm delegujących. Współtwórz środowisko firm delegujących. Zmieniaj rzeczywistość i realia delegowania w Europie. Przystąp do IPP: www.delegowanie.pl/member  

Wszystkie firmy, które przystępują do IPP w lecie 2016 roku otrzymują w prezencie wart 9.900 PLN komplet najnowszych komentarzy n/t delegowania: http://delegowanie.pl/komentarze oraz jeszcze jeden atrakcyjny i przydatny w pracy upominek.

Jeżeli nie chcesz czekać na seminarium online i chcesz już teraz wysłuchać wykładu oraz otrzymać obszerne materiały (opinia, publikacja itp.) na ten temat, to skorzystaj z dostępu do Bazy Wiedzy: www.delegowanie.pl/wiedza

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonych prawników z Kancelarii Brighton&Wood: www.brightonwood.com. Pierwszeństwo w korzystaniu ze wsparcia Brighton&Wood przysługuje Członkom IPP (www.delegowanie.pl/member) oraz firmom korzystającym z usług portalu www.Delegowanie.pl.

Potrzebujesz skutecznej dokumentacji? Prowadzisz firmę delegującą i masz kontrolę w kraju lub za granicą? Masz problemy z uzyskaniem A1? ZUS chce wycofać wydane Ci wcześniej formularze A1? ZUS chce dokonać przypisu składek w twojej firmie? Chcesz sprawdzić, czy prawidłowo delegujesz i czy prawidłowo naliczasz pensje, składki i inne należności publicznoprawne? – zgłoś się po profesjonale wsparcie do Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com

Życzysz sobie indywidualnej konsultacji z Tomaszem Majorem? – zaznacz tę opcję zgłaszając się po konsultację w Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com.